Znáte nejvyhlášenější restaurace s dětským koutkem Praha? Přijeďte do Chýně

Při objevování výtečné restaurace s dětským koutkem Praha, která je soustředěna na speciality české kuchyně a rauty, přijeďte do Pivovarského dvora v Chýni u Prahy. Pro rodiče a jejich děti jsou připraveny speciality české kuchyně, dětské menu i spousta zábavy pro ratolesti. Výše zmíněná restaurace s dětským koutkem Praha myslí na klidné stolování dospělých, kteří bez obav můžou zanechat své potomky řádit v zábavním koutku. Děcka při zábavním programu může navštívit třeba pohádková babička, pracují zde zkušení animátoři, zběhlí animátoři dokážou zabavit děti natolik, aby se jim restaurace s dětským koutkem Praha nezažrala pod kůži jako obyčejná restaurace, ale přinesla jim rovněž mnoho nezapomenutelné zábavy.

Připočtěme také jiné aktivity, které nabízí restaurace s dětským koutkem Praha, jsou zde organizována firemní setkání, rauty, svatební hody, rodinné oslavy. Všechny rauty pojímají opulentní občerstvení, při němž se podávají skutečné lahůdky, stejně tak i speciality české kuchyně, nevyjímaje skvělý králičí špíz, výtečný lesácký hovězí steak, rovněž také pečená vepřová kolena a žebírka. Rybí speciality zahrnují pstruha z grilu, candáta nebo smaženého kapra. Absolutními gurmánskými jedničkami, jež jsou pýchou samotného šéfkuchaře, jsou chutný krůtí steak podávaný s voňavým bylinkovým máslem, znamenitá kuřecí prsa vařená na brusinkách, chutné kuřecí filety se žampiony, plněná kuřecí prsa či vyhlášené pivovarské kuře. Pro rauty je možné objednat si i speciální menu, sestavené dle přání objednavatele.

Polední nabídka obsahuje především speciality české kuchyně. Dnešní menu obsahuje třeba polévku s játrovými knedlíčky, gulášovou polévku, výtečnou zeleninovou polívku s bylinkovým kapáním, populárního vepřového španělského ptáčka, kuřecí řízek i kuřecí kousky na paprice.

3 thoughts on “Znáte nejvyhlášenější restaurace s dětským koutkem Praha? Přijeďte do Chýně

  1. Zařízení pro minipivovary, nádoby, pivní tanky a další zařízení pro kvasný a zrací (dokvašovací) proces výroby piva nabízí opavská společnost Czech minibreweries s.r.o. , která je výrobcem a prodejcem zařízení, určených pro profesionální výrobu piva.

    Odpovědět

  2. Výtečné speciality české kuchyně a příjemné prostředí pro dospělé i děti naleznete nedaleko Prahy v obci Chýně. Pivovarský dvůr Chýně nabízí perfektní občerstvení, vynikající pivo a pohodové prostředí za příznivé ceny.

    Odpovědět

  3. Společnost Zámecký catering Hradec Králové nabízí služby již od roku 2001. Jejich služby můžete využít v oblasti Středních nebo z Východních Čech. Na webu zamecky-catering.cz se můžete seznámit se vším, co Zámecký catering nabízí.

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *