Realizujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně zapůjčujeme stavební stroje

Pro bezpečné zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak třeba na odbahňování rybníka, by se měli přivolat zruční pracovníci s náležitou technickou výbavou. Podnik Libora Pospíšila má sídlo a působnost v okolí Benešova, to ale není podmínka. Zásluhou vlastních strojů a zařízení jsou veškeré zemní a výkopové práce Benešov, Praha dělány s malými náklady navíc. Na webu firmy je k nahlednutí nabízená technika, kam patří například minibagr, pásový bagr, pásový minibagr a také traktorbagr. Zmiňované stavební stroje, jakož i hutnící techniku, pojízdné plošiny a nezbytné nářadí může zapůjčit půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Zmiňované minibagry, bagry, traktorbagry, jakož i plošiny, smykové kolové nakladače, účelná pracovní teleskopická plošina – rameno, stejně jako vozidlo na zametání se pronajímají za smluvní částku, ceník je představen na webových stránkách firmy. Výkonná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, pronajímá stroje v okolí Benešova, u Prahy a různých městech Středočeského kraje. Pro zájemce je k dispozici proškolená obsluha. Znamenitá půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je tu připravena pro soukromé klienty i pro veškeré firmy.

Ale i nákladní autodoprava Benešov, Praha slouží jednotlivcům a podnikům. Ceny za pronájem nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy a podmínky pronájmu naleznete na webových stránkách společnosti. Firma Libor Pospíšil půjčuje vlastní auta, díky čemu jsou služby, servis a cena za pronájem skutečně obstojné. Kromě automobilů Tatra, Renault, aut Iveco, Man se zapůjčuje také Ginaf 380 s hydraulickou rukou, anebo podvalník pro dopravování těžkých strojů do 30 tun.

Firma Libora Pospíšila je zaměřena i na zápůjčky hutnící techniky, dále přistavení a půjčení kontejnerů, zrealizuje veškeré demoliční a bourací činnosti, stejně jako na řezání betonu a asfaltu.

5 thoughts on “Realizujeme zemní a výkopové práce Benešov, Praha současně zapůjčujeme stavební stroje

 1. Již jste dostavěli a potřebujete odvést nepořádek z pozemku? Obraťte se na firmu Zdeněk Táborský, který zajišťuje nejen odvoz odpadu Praha , ale nabízí přistavení kontejneru, či rovnou naložení a odvoz.

  Odpovědět

 2. Povolení na zábor veřejného prostranství aneb užívání veřejné komunikace při stavbě vám na úřadech vyřídí Firma Urban Zábory. Takže pokud rekonstruujete dům, byt či zřizujete předzahrádku restaurace a potřebujete zajistit užívání silnice, chodníku nebo jiné veřejné komunikace , obraťte se na tuto firmu.

  Odpovědět

 3. Chcete zamezit neekologickému plýtvání s obaly a pomoci tak přírodě? Máte-li doma nějaké použité nebo nevyužité krabice , nabídněte je k výkupu firmě MS – obaly s.r.o. Výkup krabic a big bagů provádí tato firma po celé ČR

  Odpovědět

 4. Bez dřevěných palet si již nedokážeme představit skladování jakéhokoliv zboží. Drevené palety nabízí společnost Tp Group SK. Zájemci si mohou objednat jak nové dřevěné palety a nebo případně i použité

  Odpovědět

 5. Lidem , kteří používají topná tělesa pro ekologické vytápění svého rodinného domu nebo chalupy, určitě ocení štěpkovače s hydraulickým pohonem od firmy URBAN. Tyto stroje dovedou čerstvě pořezané stromy nebo vyschlé dřevo efektivně proměnit v palivo, jež rychle schne a dá se s ním brzy vytápět jakýkoliv objekt.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *