Na žádné svatbě nemůže chybět svatební fotograf

Svatební den bývá pro všechny zúčastněné nezapomenutelným životním zážitkem. A proto se nezapomíná hlavně na svatební foto, jež pokaždé opráší vzpomínky na takový významný den. A protože by svatební foto mělo připomínat nejdůležitější životní mezník, mělo by být kvalitní a estetické. Zahálka – svatební fotograf – je mužem na svém místě, jelikož se fotografování věnuje již dlouhý čas, je ověnčen zkušenostmi a používá kvalitní aparáty.

Svatby a další akce fotograf fotí přístrojem Nikon D750 a ve velkém rozlišení, což dovoluje svatební foto zvětšit třeba na velikost plakátu. Po fotografování snímky v digitální podobě putují do studia, kde na focení navazuje pečlivá úprava v grafickém programu Adobe Photoshop CC. Důležitý je rovněž fakt, že fotograf do snímků dokáže vměstnat i emoce, souběžně jsou snímky hotovy velice brzy. Na konci významného dne již mají svatebčané svatební foto hotové.

Pavel Zahálka – svatební fotograf – se soustředí na svatby a další životní mezníky, pracuje rovněž s agenturami a profesionály z oboru fotografování, s nimiž se na svatbách setkává. Profesionální fotograf Pavel Zahálka pracuje v mnoha rovinách. A proto zkušený fotograf obráží svatební události konané po celé ČR, návštěvy zapadlých končin ČR jej vyloženě těší. Mezi oblíbená místa patří hlavní město Praha, stejně jako Zlín, Brno, Olomouc, Opava, Ostrava, Jihlava, Vyškov, Třebíč, Znojmo, v oblibě má rovněž Pardubice a Hradec Králové, vzpomíná rád na Plzeň, Č. Budějovice a Svitavy.

Na Zahalkafoto.cz fotograf umístil ukázky svých dokončených prací, svatební foto ze zámku, zajímavé svatební foto ze svatby v lese, v zámecké zahradě, svatební foto z hradu, ale i typické romantické svatební foto. Snímky dokládají kvalitu focenou v exteriéru i interiéru. Objednávka snímků zahrnuje i cenu, jež je vždy přizpůsobena možnostem klienta.

4 thoughts on “Na žádné svatbě nemůže chybět svatební fotograf

 1. Udržet si své zákazníky a obchodní partnery vám pomohou reklamní předměty s potiskem Zahrňte reklamní předměty do marketingové strategie firmy. Na printek3d.cz si můžete vybrat z široké nabídky reklamních předmětů. Potisk si zvolíte dle svých představ.

  Odpovědět

 2. Přemýšlíte jaké logo zvolit pro reklamu firmy? Nechte si u společnosti Tuto studio s.r.o. navrhnout logotyp . Vytvoří pro vás unikátní logo, které využijete na své vizitky, obchodní korespondenci či obálky.

  Odpovědět

 3. Kompletní techniku pro Ozvučení akcí zajistí společnost A-TechService s.r.o.. V mají mnohaletou praxi a díky bohatým zkušenostem jsou schopni nabídnout opravdu kvalitní služby v oboru audiovizuální techniky i servis projektorů, který vám i vašim hostům či návštěvníkům zajistí kvalitní zážitek.

  Odpovědět

 4. Podnikatelé a majitelé firem se snaží udržet své zákazníky i drobnými dárky. Reklamní předměty jsou dobrá reklama , která navíc není moc finančně nákladná. Objednat reklamní předměty s potiskem loga lze objednat v grafické studio UniMark.

  Odpovědět

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *