Kupujte palivové dřevo štípané, volně sypané a rovnané na palety

Palivové dřevo Praha je firma zabývající se výrobou a dodávkami palivového dřeva v Praze a jejím okolí.  Palivové dřevo jsme vám schopni dovézt naštípané na polena o délce 23, 33 a 50 cm. Nákladním automobilem nebo vyrovnané na paletách pak zákazníkům vozíme volně sypané palivové dřevo.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Objednané množství dřeva dopravíme a vysypeme na určené místo. Objedná-li si klient vyrovnání dřeva do kůlny či do dřevníku, splníme i to. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si 1,5 metru dřeva. Oproti dřevu v paletách, obsahuje sypané palivové dřevo rovněž třísky, které můžete použít na podpal. Palivové dřevo je vyrovnáno na paletách o rozměrech 1 x 1 x 1 m a dopravujeme jej autem s hydraulickým zvedákem. Můžete si i zajistit vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Sháníte-li metrové palivové dřevo, pak si u nás můžete zakoupit polena o délce jeden m. Dřevo vám doručíme buď ve štěpinách, nebo kulatině a dovezeme vám jej domů za pomoci nákladního vozidla s kapacitou 6 nebo 12 metrů. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak obsahuje kuláče do 20 cm, kdy jsou mohutnější kusy rozštípnuté. Poskytujeme rovněž pytlované palivové dřevo tvrdé, ale rovněž jehličnaté měkké k podpalu. Tento typ dřeva má většinou délku 25 centimetrů a dovezeme vám jej v pytlích o 15 kg.

Palivové dřevo Praha levně

Cena palivového dřeva se různí dle druhu dodávaného materiálu. Nejlevnější je měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejvíc peněz vynaložíte na tvrdé dřevo. Nejméně peněz dáte za dřevo neštípané a nejvíce naopak za palivové dřevo na paletách.

Leave a comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *