Jedinečné krby a krbová kamna jsou vždy originální

Společnost ProfiKrby je soustředěna na originální krby a krbová kamna – skvělé produkty budované podle individuálních přání, které mají široké možnosti konfigurací krbů a krbových vložek z hlediska designu, dle hlediska výkonu a používání. Vložky Kobok plnohodnotně nahrazují stavěná kamna, jsou estetická a společenská, doba akumulace je až 10 hodin.

Ve výčtu produktů nechybí krbové vložky Kobok, užívané stavební hmoty na krby, hmoty na tepelné rozvody, rozličná krbová příslušenství a doplňkové zboží, vychvalovaná krbová kamna Thorma, navíc i sporáky na tuhá paliva, nutné kouřovody s příslušenstvím, společně s postupy, údržbou a vyčištěním krbů. Zaměření firmy je také na čištění komínů. Zákazníci, kteří mají zájem o akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, nebo ve spalinové trase či na plášti krbu, mohou svůj krb doplnit o akumulační nádrž na vodu. Takto vyhotovené krby plní energeticky výhodnou funkci, přinášejí úlevy jak pro domácí hospodářství, tak pro životní prostředí.

Pestrý sortiment firmy je orientován na krbová kamna Thorma, oblíbená krbová kamna Thorma s výměníkem, ekonomicky výhodná krbová kamna akumulační, designová krbová kamna s designem krbu, ani na nestárnoucí sporáky na tuhé palivo. Závažným činitelem, jejž ocení vážní zájemci o krbová kamna, značková krbová kamna Thorma a populární sporáky Thorma, jsou nepostradatelné náhradní části, jako jsou náhradní vyzdívky anebo skla do kamen.

Dobrá krbová vložka se volí podle konkrétních údajů: účinnost, průměrný hodinový výkon, změřené proporce dveří, dané rozměry sirky s rámem, provedení, k tomu ještě průměr kouřovodu. Pro zákazníky je nachystána krbová vložka, jež jsou nabízeny v desítkách různých provedení. Před volbou se spojte s našimi pracovníky, již skutečně vědí, jaká krbová vložka se nejvíce hodí ke konkrétní stavbě.

Leave a comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *