Dodavatelé a jejich ceny za plyn

Během posledních tří let na burze výrazně klesly ceny plynu téměř o polovinu. Díky tomu ušetří jak domácí spotřebitelé, tak i velké společnosti, které  k tomu ještě ušetří díky zlepšujícímu se kurzu koruny vůči euru. Jediné co je třeba, je vybrat správného dodavatele a dobře si porovnat srovnání cen plynu.

Ceny plynu s ENRA SERVICES

Dle vašich požadavků si zvolte některý z 6ti tarifů, které jsou nabízeny naší společností Enra Services. Chcete-li změnit vašeho současného dodavatele, jde o běžný postup, jehož vyřešení klidně přenechejte pracovníkům společnosti ENRA. Zákaznická linka je Vám k dispozici všechny dny v týdnu a pomůže Vám vyřešit snadno jakékoli případné problémy.

Vzhledem ke skutečnosti, že dodavatel Enra Services má výrazně nižší náklady než konkurenční společnosti, může nabízet cenu zemního plynu nižší a navíc zůstává pro odběratele cena konečná. Nemá nijaké následné deaktivační poplatky, či nějaké následné skryté výdaje, také je možno realizovat jejich benefiční program a opět ještě ušetřit.

Víte jakým způsobem porovnat ceny za plyn?

Netušíte, který z uvedených tarifů vám bude nejvíce vyhovovat? Prostě využijte naší kalkulačku na webu, která vám pomůže najít přesně ten tarif pro vás. Použití kalkulačky je jednoduché, pokud znáte svojí spotřebu plynu, údaj prostě napíšete. Nemáte-li údaj o spotřebě k dispozici, pro orientační srovnání stačí doplnit pouze tip bydlení a účel použití plynu.

Kalkulátor vám potom ukáže resumé, kterým se můžete řídit při rozhodování a výběru vhodné alternativy. Pečlivým srovnáním jednotlivých tarifů můžete ročně výrazně ušetřit.

Dohodnutý tarif vám zůstane, protože zákazníkům nehrozí výrazné zdražení původně potvrzené ceny. Toto nařizuje jak odpovídající právní úprava, tak i znění obchodních podmínek dodavatele plynu. Zároveň ty, rovněž tak ceník, smlouvu a všechny další potřebné informace pro odběratele, jsou pravidelně zveřejňovány na firemních stránkách dodavatele, kde se s nimi můžete obeznámit.

Leave a comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *